Tamasha

راهنمای خرید کیسه آبگرم برقی و کیسه آب گرم ژله ای ارزان

انواع کیسه آب گرم و کارایی آنها

برای رفع درد عضلات و خستگی محصولات متنوعی در بازار موجود است. در این مقاله از سایت ژارکا به بررسی انواع کیسه آب گرم و کارایی آنها پرداخته ایم.

انواع کیسه آب گرم و کارایی آنها

وجود کیسه آب گرم شاید در نگاه اول خیلی ساده به نظر بیایند اما همین کیسه ها را می توان یکی از ملزومات هر خانه ای دانست. انواع کیسه آب گرم و کارایی آنها در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت. استفاده از این کیسه ها در منزل یکی از بهترین روش ها برای برطرف نمودن گرفتگی عضلانی و دردهای اسپاسمی می باشد.

این کیسه ها به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی تمام گرفتگی های عضلانی بدن را تسکین می دهند. در واقع کیسه آب جوش با بهبود بخشیدن گردش خون سبب گرم شدن بدن می شوند که در نتیجه آن درد های عضلانی نیز آرام می گیرند.استفاده از این کیسه ها به خصوص در فصول سرد سال بیشتر می شود. اما به جرات می توان گفت که بیشترین استفاده از این کیسه ها برای آرام کردن درد های عضلانی و مفصلی در بین مردم می باشد. چرا که التیام درد با کمک کمپرس آب گرم در محل درد، امری ثابت شده است به همین دلیل استفاده از کیسه آب جوش این کار را برای ما هموار می کند.استفاده از کیسه آب جوش، اصلا کار سختی نیست و فقط کافی است که با توجه به نوع کیسه ای که داریم داخل آن را با آب پر کنیم. کیسه آب گرم انواع مختلفی دارد که ما در این مقاله ی خواهیم شما مخاطب عزیز را با آنها آشنا کنیم. کیسه آب گرم در دو مدل ساده و برقی به بازار عرضه می شود که در این مقاله با هر یک آشنا خواهیم شد.مدل ساده: منظور از کیسه آب گرم همان کیسه های معمولی قدیمی هستند که برای استفاده از آنها آب را قبل از پر نمودن کیسه باید جوشاند سپس در کیسه پر نمود. این کیسه های آب گرم تا مدت زمانی که آب داخل کیسه گرمای خود را حفظ کند قابل استفاده هستند و بعد از خنک شدن باید آب را تعویض کرده و دوباره آب جوش داخل کیسه بریزیم. این کیسه های معمولی از لحاظ قیمت، نسبت به دیگر مدل ها ارزان تر هستند.مدل برقی: استفاده از کیسه‌ آب گرم برقی به نسبت کیسه های معمولی قدیمی خیلی راحت تر می باشد. چرا که برای استفاده از آنها دیگر نیازی به جوشاندن آب نیست بلکه کافی است که درون کیسه آب ریخته شود و به برق وصل شود و با گذشت زمان اندک شروع به گرم شدن می کند. استفاده از این مدل کیسه ها امروزه عمومیت بیشتری یافته است.

ژارکا

امروزه استقبال از کیسه های آب گرم از نوع برقی به مراتب افزایش یافته است. استقبال از نوع برقی این کیسه ها شاید به دلیل مشکلاتی است که در زمان استفاده از نوع ساده پیش می آید. چرا که برخلاف اسم ساده که دارند برای استفاده و حمل آنها یکسری مشکلاتی وجود دارد. مشکلاتی که نوع معمولی این کیسه ها دارند شاید برای همه قابل قبول نباشد از جمله اینکه برای استفاده و حمل آن، اول باید آب جوشاند و بعد در کیسه پر شود در حالی که برای نوع برقی آن نیاز به جوشاندن نیست و فقط کافی است که کیسه از آب پر شود و به برق زده شود، علاوه بر آن حمل بی دردسری نیز دارد. به راحتی می توان در هر جا که مایل به استفاده از کیسه آب گرم باشیم از آن استفاده نماییم. این کیسه ها در قیاس با دیگر نوع آن از دوام بالایی برخوردار می باشد.البته خود کیسه های آب گرم خود انواع مختلفی دارند که در ادامه آنها را نیز معرفی خواهیم کرد.

یکی از مشکلات عمده برای افراد مس و نیز ورزشکاران و کسانی که برای مدت زیادی سر پا می ایستند شکایت از گرفتگی عضلانی و درد های عضلانی می باشد. بهترین راه برای حل این مشکل و تسکین درد های عضلانی و برطرف نمودن اسپاسم عضلانی، استفاده نمودن از کیسه های آب گرم برقی می باشد. هرچند شاید اثرات استفاده از این کیسه ها در دراز مدت دیده شود اما در مقابل به مراتب بهتر از استفاده از دارو های شیمیای خواهد بود.استفاده از این کیسه ها برای کسانی که در ناحیه کمر و یا در ناحیه زانو ها احساس درد عضلانی دارند می تواند کمک شایانی نماید و از درد های این نواحی بکاهد.

ژارکا

همانگونه که گفته شد کیسه های آب گرم انواع مختلفی دارند که عبارتند از:کیسه آب گرم برقی: مدل اولیه همین کیسه های آب گرم می باشد. مزیت اصلی این کیسه این است که دیگر نیازی نیست برای استفاده از آن، آب جوش با خود حمل نمود. کافی است در هر جایی که نیاز به کیسه آب گرم، احساس شد با زدن به برق از آن استفاده نمود. چرا که با زدن به برق، آب داخل کیسه شروع به گرم شدن خواهد کرد. خوبی دیگری که نوع برقی این کیسه ها دارد این است که در هر بار استفاده، دیگر نیاز به تعویض آب نخواهید داشت و در صورت خنک شدن به راحتی می توانید آن را گرم نمایید و برای تسکین درد های عضلانی استفاده نمایید.کیسه های آب گرم برقی ژله ای: این نوع از کیسه ها نیازی به آب ندارند چرا که داخل کیسه ها حاوی مایع ژله مانند است که با زدن به برق به راحتی گرم می شود. کیسه های آب گرم ژله ای بیشتر برای استفاده کودکان پیشنهاد می شود چرا که خطر آن کمتر خواهد بود.کیسه ی آب گرم نوزاد: کیسه های کوچک آب گرم که برای نوزادان به منظور التیام دردهایی مانند درد واکسن، دل درد و … استفاده می شود.کیسه آب گرم پلاستیکی: در گذشته برای ساخت کیسه های آب گرم از سرامیک استفاده می شده است اما امروزه با پیشرفت علم، برای ساخت کیسه های آب گرم از پلاستیک نیز استفاده می شود.کیسه های آب گرم جیبی: این کیسه ها اندازه های کوچک ساخته می شوند و قابل حمل در کیف هستند و مناسب برای استفاده کودکان می باشد.

ژارکا

همانگونه که گفته شد کیسه های آب گرم برای کسانی که درد عضلانی دارند و یا ورزشکاران که دچار اسپاسم عضلانی می شوند بسیار پر کار آمد می باشد اما تمام مزیت کیسه های آب گرم، در این موارد خلاصه نمی شود بلکه از این کیسه ها در بسیاری از موارد دیگر نیز استفاده می شود که در این مقاله به بیان این موارد خواهیم پرداخت تا با آنها آشنا شویم.تسکین کمر درد: کمردرد معمولاً یک مشکل رایج در بین طیف وسیعی از افراد است. بیشتر افراد حداقل یک بار در زندگی خود درد کمر را تجربه می کنند. برای تسکین چنین دردهای موضعی معمولاً گرما توصیه می شودکاهش درد های قاعدگی و روده: دل درد ممکن است در اثر سندروم روده بی قرار به سراغ افراد بیاید که برای آرام کردن آن نیازی به استفاده از مسکن نیست و کافی است که از یک کیسه آب گرم استفاده نمایید. همچنین برای تسکین درد های قاعدگی در خانم ها، کیسه ی آب گرم راهکار خوبی می باشد.کاهش درد گردن و مفاصل: استفاده از کیسه های آب گرم برای کسانی که به طور مدام از درد مفاصل خود شکایت دارند و همچنین برای آرام کردن گرفتگی های گردن پیشنهاد فوق العاده ای می باشد.تسکین دهنده درد عضلات بعد از یک ورزش سخت: گاهی پیش می آید که بعد از یک ورزش سخت یا در اثر یک بی دقتی در انجام حرکات ورزشی، عضلات درگیر گرفتگی می شوند که در این مواقع استفاده از یک کیسه آب گرم میتواند راهکار فوق العاده ای باشد برای رهایی از این درد.استفاده در اتومبیل یا محل کار: استفاده از این کیسه ها در داخل اتومبیل به ویژه در روز های سرد، می تواند گرفتگی عضلات، ناشی از سرما را برای ما رفع نماید. همچنین برای کسانی که در محل کا مجبور به نشستن های طولانی و کار با رایانه و یا سرپا ایستادن هستند بهترین گزینه می باشد.انتخاب به عنوان یک هدیه: این وسیله می تواند بهترین هدیه برای عزیزانمان باشد.

ژارکا

نکات قابل توجه در انتخاب یک کیسه آب گرمشرکت های تولیدی در کنار طرح ها و رنگ های ساده، کیسه آب گرم طرحدار را نیز در کنار دیگر محصولات به بازار عرضه نموده است و خریداران و علاقه مندان خود را دارد و می توان به عنوان هدیه نیز انتخاب گردد.این واقعیت که استفاده از کیسه های آب گرم برای آرام کردن درد های عضلانی بسیار مفید می باشد بر کسی پنهان نیست اما برای اینکه این ویژگی را به عینه در استفاده از آن ببینیم می بایست در انتخاب و خرید کیسه آب گرم به چندین نکته ریز دقت داشت.اما مواردی که در خرید این کالا باید به آنها دقت شود عبارتند از:نوع کیسه: برقی و یا معمولیجنس کیسه: برای خرید کیسه بهتر است بهترین و با کیفیت ترین جنس را انتخاب کمیم و فریب قیمت پایین کالا را نخوریم.اندازه: بهتر است قبل از خرید، محلی که می خواهیم کیسه را در آن قسمت از بدن استفاده نماییم را مشخص نموده و بعد اقدام به خرید نماییم.برند: همیشه به خاطر داشته باشید که برای خرید این کیسه ها نام آشنا در این حوزه را برگزینید.

منبع: ژارکا

کیسه آب گرم

کیسه آب گرم ، بسیاری از افراد بر اثر عوامل مختلف ممکن است دچار گرفتگی عضلات شوند و یا بر اثر عواملی مثل ضربه دچار کوفتگی شوند. در این مواقع بهترین

کیسه آب گرم

راهنمای مطالعه

کیسه آب گرم ، بسیاری از افراد بر اثر عوامل مختلف ممکن است دچار گرفتگی عضلات شوند و یا بر اثر عواملی مثل ضربه دچار کوفتگی شوند. در این مواقع بهترین و ارزان ترین راه گذاشتن کمپرس آب گرم و یا آب سرد بر روی محل مورد نظر است که این کار می تواند به وسیله کیسه آب گرم و یا حوله انجام شود. استفاده از کیسه در مقایسه با حوله بسیار راحت تر می باشد زیرا حوله خیلی زود سرد می شود و مجدد باید گرم شود. علاوه بر این استفاده از حوله فقط در فصل زمستان می تواند کاربرد داشته باشد و می توان با استفاده از بخاری آن را گرم کرد ولی از این کیسه در تمامی فواصل می توان استفاده کرد.

استفاده از این کیسه به سال های قبل یعنی قرن شانزدهم بر می گردد با این تفاوت که از جنس سرامیک و یا فلز ساخته می شده اند اما امروزه جنس این کیسه ها از پلاستیک نرم است که استفاده از آن بسیار لذت بخش می باشد. این کیسه دارای یک قسمت برای پر کردن و خالی کردن آب می باشد و درب آن به صورت پیچی باز و بسته می شود و مانع از نشت آب می گردد. این کیسه ها را هم می توان با آب جوش و هم با آب یخ پر کرد و به صورت کمپرس بر روی محل مورد نظر قرار داد.

کیسه های آب گرم در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود می باشند که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. به طور کلی این کیسه ها به دو دسته ساده و یا معمولی و برقی تقسیم بندی می شوند که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. به طور خلاصه درباره کاربرد کیسه آب گرم باید گفت که مناسب درد های عضلانی و انواع گرفتگی ها می باشد و با قرار دادن آن بر روی محل مورد نظر درد تسکین می یابد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید خودتراش (ژیلت) با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید فر کننده مو یا همان بیگودی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان 

در هنگام خرید کیسه آب گرم بهتر است به مواردی دقت شود تا خرید متناسب با نوع سلیقه و نیاز خود داشته باشید. این نکات عبارت هستند از:

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین پرینتر ناخن با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان 

سخن آخر: با مطالعه این مقاله از راهنمای خرید آنلاین کیسه آب گرم با نکات مهم هنگام خرید این محصول آشنا شده اید، امیدواریم راهنمای خرید اینترنتی و مقایسه امروز در دسته بندی زیبایی و سلامت برای خرید آنلاین به شما کمک کرده باشد. شما عزیزان می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه سوال و نظر خود را برای ما ارسال کنید. در ادامه مطلب برای شما چند مدل محبوب و پرفروش را گردآوری کرده ایم که می توانید برای خریدی بهتر آنها را با هم مقایسه کنید. محصولاتی باکیفیت و محبوب.

درحال دریافت محصولات منتخب…

راهنمای خرید کیسه آبگرم برقی و کیسه آب گرم ژله ای ارزان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا