Tamasha

سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه سیستان و بلوچستان

lms1.cfu.ac.ir

سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان lms1.cfu.ac.ir نحوه و لینک مستقیم ورود اساتید و دانشجویان به سایت و پورتال مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان

lms1.cfu.ac.ir

تحریریه ایران مشاوره نظری بدهید

گسترش ویروس کرونا علی رغم تمامی دردسرهایی که در پی داشت، به عنوان فرصتی برای حرکت نظام آموزشی در راستای بهبود کیفیت یادگیری از راه دور در کشور تلقی می گردد. تحقق این هدف دربردارنده نتایجی از جمله ابداع شیوه های نوین آموزشی، ارتقای مهارت اساتید و دانشجویان در فراهم آوردن زیرساخت های فناوری اطلاعات و همچینن استفاده از ابزارهای آموزشی به روز و جایگزین برنامه های آموزش کلاسیک می باشد.

دانشگاه فرهنگیان که مسئولیت پرورش و تربیت جامعه دبیران برای تامین نیروی انسانی متخصص و تعلیم دهنده کشور را بر عهده دارد نیز همانند سایر دانشگاه ها، با ایجاد سامانه ای اقدام به ارائه خدمات آموزشی به صورت مجازی کرده است. در این مطلب قصد داریم به بررسی دقیق تر عملکرد این سایت و نحوه استفاده از خدمات مذکور بپردازیم.

لینک مستقیم ورود به سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

ایران مشاوره اولین مرجع مشاوره تحصیلی تلفنی کشور

ارائه برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی های مربوط به برگزاری کلاس های آنلاین دانشگاه فرهنگیان از طریق سامانه آموزش مجازی آن به نشانی اینترنتیlms1.cfu.ac.ir انجام می گیرد.

همان طور که اشاره شد، تعطیلی کلاس های حضوری دانشگاه ها بهانه ای شد تا دانشگاه فرهنگیان نیز مشابه سایر دانشگاه ها اقدام به راه اندازی سامانه آموزش مجازی و برگزاری کلاس های درسی به صورت آنلاین نماید. با توجه به خصوصیات دانشگاه فرهنگیان، مرکز هوشمندسازی این دانشگاه زمینه هایی را برای یادگیری الکترونیکی ایجاد کرده است.

بر همین مبنا، دانشجویان می توانند از طریق سامانه lms1.cfu.ac.ir با نصب نرم افزار مربوطه و به صورت آنلاین در کلاس های مجازی خود حاضر شده و از آموزش های لازم بهره مند گردند. دریافت فایل نرم افزارهای مورد نیاز جهت ورود به کلاس، از طریق سامانه ای مجزا امکان پذیر می باشد. همچنین برای آسان سازی کار با سامانه یادگیری الکترونیکی و بهره‌مندی از امکانات آن، راهنمای مربوطه به صورت ویدئو که حاوی توضیحات کامل در خصوص نصب نرم‌افزارهای لازم، چگونگی ورود به سیستم یادگیری الکترونیکی، برگزاری و شرکت در کلاس آنلاین همزمان و نیز استفاده از ویدئوی ضبط شده کلاس‌ها فراهم شده و از طریق وبسایت مذکور به نشانی elearn.cfu.ac.ir در دسترس کاربران قرار گرفته است.

تمامی مراحل یاددهی و یادگیری الکترونیکی (غیرهمزمان) و همزمان دانشگاه فرهنگیان، به صورت هماهنگ از طریق سامانه مدیریت یادگیری این دانشگاه به آدرس lms1.cfu.ac.ir انجام می شود. همان طور که اشاره کردیم، دستور العمل و راهنمای جامع استفاده از کلاس های آنلاین به صورت جداگانه از طریق سایت elearn.cfu.ac.ir برای دانشجویان و اساتید قابل استفاده است.

در این جا، به ارائه نحوه استفاده از سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان می پردازیم. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه داشتید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

مرحله اول ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان

مرحله دوم ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان

برای وارد شدن به فضای سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه ها از جمله دانشگاه فرهنگیان، نصب نرم افزارهای ویژه الزامی می باشد. یکی از این نرم افزارها برای فعالیت هایی از قبیل طراحی آزمون، ثبت نمره و برقراری ارتباط و گفتگو اختصاص یافته است. همجنین برای برگزاری کلاس های آنلاین (همزمان) از نرم افزار دیگری بهره گیری می گردد.

دانشگاه فرهنگیان از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی LMS اقدام به ارائه آموزش های خود به صورت آنلاین نموده است که بخشی از آن به صورت همزمان و قسمت دیگر غیر همزمان برگزار می گردد. سامانه هدف دانشگاه فرهنگیان نیز یکی دیگر از سایت های تحت نظارت این دانشگاه می باشد که برای کسب اطلاعات در رابطه با آن می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

دانشگاه فرهنگیان با هدف ارائه آموزش از راه دور به صورت یکپارچه، نسبت به راه اندازی این سامانه اقدام نموده است.

با مراجعه به سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان به نشانی lms1.cfu.ac.ir می توان از آموزش های مجازی این دانشگاه بهره مند شد.

تمامی راهنماها و اطلاعیه های مربوط به این سامانه به صورت جداگانه از طریق سایت elearn.cfu.ac.ir قابل دسترسی می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب هاسایت ثبت نام

سامانه lms دانشگاه فرهنگیان زاهدان

سامانه lms دانشگاه فرهنگیان زاهدان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

سامانه lms دانشگاه فرهنگیان زاهدان

سامانه lms دانشگاه فرهنگیان زاهدان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

ازطریق این مقاله می توانید وارد سایت سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان lms.cfu.ac.ir در سال 99-1400 شوید. راهنمای ورود به سایت و تلفن کارشناسان برای پشتیبانی، در اختیار کابران گرامی قرار داده شده است. با توجه به اینکه اغلب کاربران برای ورود و استفاده از سایت مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان با مشکل روبرو شده اند، امکان تماس تلفنی برای ورود و استفاده از خدمات سامانه دانشگاه فرهنگیان فراهم شده است.

توجه داشته باشید که این سایت تنها مرجع رسمی و قانونی سامانه مدیریت یادگیری فرهنگیان به آدرس اینترنتی lms.cfu.ac.ir می باشد.

-فی

فیلم آموزش ورود به سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان 99-1400

سامانه جدید یادگیری الکترونیکی یا همان سایت مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به آدرس زیر فعال شده http://lms.cfu.ac.ir (برای ورود همینجا کلیک کنید)

قابل توجه دانشجو معلمان گرامی:

نام کاربری: شماره دانشجویییرمز عبور: کد ملی دانشجو معلم

دانشجویان محترم کلاس های آموزشی خود را از این سامانه پیگیری نمایید.

منبع مطلب : www.khabarino.com

مدیر محترم سایت www.khabarino.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه سیستان و بلوچستان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا